[ §02.01 ] PROFIL

KRITERION IPURL

Activă
CUI39115120CAEN6910

KRITERION IPURL este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2018 (8 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități juridice” (cod CAEN 6910).

KRITERION IPURL nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
6910
Activitate principală

Activități juridice

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă KRITERION IPURL?

Domeniul principal de activitate al KRITERION IPURL este „Activități juridice”, cod CAEN 6910, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este KRITERION IPURL o firmă activă?

Da. KRITERION IPURL figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei KRITERION IPURL?

KRITERION IPURL are codul unic de înregistrare (CUI) 39115120 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este KRITERION IPURL plătitoare de TVA?

Nu. KRITERION IPURL nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există KRITERION IPURL?

KRITERION IPURL este înregistrată din 2018, adică 8 ani de activitate, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul KRITERION IPURL?

Sediul social al KRITERION IPURL este în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. VIRGIL MADGEARU, NR.2-6, ET.4.

[§2.13]

Companii similare