[ §02.01 ] PROFIL

LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE

Activă
CUI41004514CAEN4520

LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2019 (7 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Întreținerea și repararea autovehiculelor” (cod CAEN 4520).

LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4520
Activitate principală

Întreținerea și repararea autovehiculelor

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE?

Domeniul principal de activitate al LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE este „Întreținerea și repararea autovehiculelor”, cod CAEN 4520, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE o firmă activă?

Da. LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE?

LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE are codul unic de înregistrare (CUI) 41004514 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE plătitoare de TVA?

Nu. LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE?

LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE este înregistrată din 2019, adică 7 ani de activitate, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE?

Sediul social al LEADER GAS SERVICE SRL-ENTITATE este în Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. HORTENSIEI, NR.49C, IN SUPR DE 52MP, DIN CARE 12MP DESTINATIE SPATIU DE BIROU ETAJ 1 SI 40MP PARTER, ATELIER 1.

[§2.13]

Companii similare