[ §02.01 ] PROFIL

LEADERS IN TECH

Activă
CUI51228438CAEN9499

LEADERS IN TECH este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2025 (1 an de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale altor organizații n.c.a.” (cod CAEN 9499).

LEADERS IN TECH nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9499
Activitate principală

Activități ale altor organizații n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă LEADERS IN TECH?

Domeniul principal de activitate al LEADERS IN TECH este „Activități ale altor organizații n.c.a.”, cod CAEN 9499, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este LEADERS IN TECH o firmă activă?

Da. LEADERS IN TECH figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei LEADERS IN TECH?

LEADERS IN TECH are codul unic de înregistrare (CUI) 51228438 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este LEADERS IN TECH plătitoare de TVA?

Nu. LEADERS IN TECH nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există LEADERS IN TECH?

LEADERS IN TECH este înregistrată din 2025, adică 1 an de activitate, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul LEADERS IN TECH?

Sediul social al LEADERS IN TECH este în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. NERVA TRAIAN, NR.27-33, BIROU NR. 6, SC.B, ET.1.

[§2.13]

Companii similare

7FEMEIA48040921