[ §02.01 ] PROFIL

LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

ActivăPLĂTITOR TVA
CUI34439001CAEN0113ONRCF2015000332398

LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o firmă activă din județul VRANCEA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2015 (11 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor” (cod CAEN 0113).

LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
0113
Activitate principală

Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor

[02]Activități secundare
6 afișate · 6 totale
0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
4711Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Domeniul principal de activitate al LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este „Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor”, cod CAEN 0113, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ o firmă activă?

Da. LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 34439001 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F2015000332398.

Este LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitoare de TVA?

Da. LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este înregistrată din 2015, adică 11 ani de activitate, cu sediul în Sat Râmniceni Com. Măicăneşti, VRANCEA.

Unde are sediul LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Sediul social al LEICA ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în Sat Râmniceni Com. Măicăneşti, VRANCEA, la adresa JUD. VRANCEA, SAT RÂMNICENI COM. MĂICĂNEŞTI, RÎMNICENI.

[§2.13]

Companii similare