[ §02.01 ] PROFIL

MAGAZIN PIATA DACIA

Activă
CUI53923058CAEN4711

MAGAZIN PIATA DACIA este o firmă activă din județul BRAŞOV. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2026 (0 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711).

MAGAZIN PIATA DACIA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4711
Activitate principală

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă MAGAZIN PIATA DACIA?

Domeniul principal de activitate al MAGAZIN PIATA DACIA este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este MAGAZIN PIATA DACIA o firmă activă?

Da. MAGAZIN PIATA DACIA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei MAGAZIN PIATA DACIA?

MAGAZIN PIATA DACIA are codul unic de înregistrare (CUI) 53923058 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este MAGAZIN PIATA DACIA plătitoare de TVA?

Nu. MAGAZIN PIATA DACIA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există MAGAZIN PIATA DACIA?

MAGAZIN PIATA DACIA este înregistrată din 2026, adică 0 ani de activitate, cu sediul în Mun. Braşov, BRAŞOV.

Unde are sediul MAGAZIN PIATA DACIA?

Sediul social al MAGAZIN PIATA DACIA este în Mun. Braşov, BRAŞOV, la adresa JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. 1 DECEMBRIE 1918, MAGAZIN PIATA DACIA, BRASOV.

[§2.13]

Companii similare

ABRIVA SRL35995765