[ §02.01 ] PROFIL

MANASTIREA ADAM

Activă
CUI11321642CAEN—

MANASTIREA ADAM este o firmă activă din județul GALAŢI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1999 (27 de ani de activitate).

MANASTIREA ADAM nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este MANASTIREA ADAM o firmă activă?

Da. MANASTIREA ADAM figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei MANASTIREA ADAM?

MANASTIREA ADAM are codul unic de înregistrare (CUI) 11321642 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este MANASTIREA ADAM plătitoare de TVA?

Nu. MANASTIREA ADAM nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există MANASTIREA ADAM?

MANASTIREA ADAM este înregistrată din 1999, adică 27 de ani de activitate, cu sediul în Sat Adam Com. Drăguşeni, GALAŢI.

Unde are sediul MANASTIREA ADAM?

Sediul social al MANASTIREA ADAM este în Sat Adam Com. Drăguşeni, GALAŢI, la adresa JUD. GALAŢI, SAT ADAM COM. DRĂGUŞENI.