[ §02.01 ] PROFIL

MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE

Activă
CUI51711490CAEN6622

MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE este o firmă activă din județul BRĂILA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2025 (1 an de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări” (cod CAEN 6622).

MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
6622
Activitate principală

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE?

Domeniul principal de activitate al MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE este „Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări”, cod CAEN 6622, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE o firmă activă?

Da. MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE?

MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE are codul unic de înregistrare (CUI) 51711490 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE plătitoare de TVA?

Nu. MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE?

MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE este înregistrată din 2025, adică 1 an de activitate, cu sediul în Mun. Brăila, BRĂILA.

Unde are sediul MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE?

Sediul social al MARIN N. IOANA AGENT ASIGURARE este în Mun. Brăila, BRĂILA, la adresa JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ALBINEI, NR.27, BL.ALBINA, SC.B, ET.1, AP.9.

[§2.13]

Companii similare

ALBATROS SRL16721674