[ §02.01 ] PROFIL

MASAJ.BY.ENE

Activă
CUI52647779CAEN9622

MASAJ.BY.ENE este o firmă activă din județul MARAMUREŞ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2025 (1 an de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități de tratament și înfrumusețare” (cod CAEN 9622).

MASAJ.BY.ENE nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9622
Activitate principală

Activități de tratament și înfrumusețare

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă MASAJ.BY.ENE?

Domeniul principal de activitate al MASAJ.BY.ENE este „Activități de tratament și înfrumusețare”, cod CAEN 9622, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este MASAJ.BY.ENE o firmă activă?

Da. MASAJ.BY.ENE figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei MASAJ.BY.ENE?

MASAJ.BY.ENE are codul unic de înregistrare (CUI) 52647779 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este MASAJ.BY.ENE plătitoare de TVA?

Nu. MASAJ.BY.ENE nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există MASAJ.BY.ENE?

MASAJ.BY.ENE este înregistrată din 2025, adică 1 an de activitate, cu sediul în Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ.

Unde are sediul MASAJ.BY.ENE?

Sediul social al MASAJ.BY.ENE este în Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ, la adresa JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. GHEORGHE ŞINCAI, NR.24-26.

[§2.13]

Companii similare