[ §02.01 ] PROFIL

MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA

Activă
CUI22914670CAEN6720

MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2007 (19 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii” (cod CAEN 6720).

MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
6720
Activitate principală

Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA?

Domeniul principal de activitate al MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA este „Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii”, cod CAEN 6720, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA o firmă activă?

Da. MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA?

MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA are codul unic de înregistrare (CUI) 22914670 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA plătitoare de TVA?

Nu. MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA?

MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA este înregistrată din 2007, adică 19 ani de activitate, cu sediul în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA?

Sediul social al MIFLOACĂ V. SIMONA-ADRIANA este în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. GRUIA, NR.23.

[§2.13]

Companii similare