[ §02.01 ] PROFIL

MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A.

Activă
CUI51292376CAEN4933ONRCF2025004715006

MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A. este o firmă activă din județul PRAHOVA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2025 (1 an de activitate). Domeniul principal de activitate este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933).

MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A. nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4933
Activitate principală

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

[02]Activități secundare
1 afișate · 1 totale
4939Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A.?

Domeniul principal de activitate al MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A. este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A. o firmă activă?

Da. MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A. figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A.?

MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A. are codul unic de înregistrare (CUI) 51292376 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F2025004715006.

Este MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A. plătitoare de TVA?

Nu. MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A. nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A.?

MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A. este înregistrată din 2025, adică 1 an de activitate, cu sediul în Mun. Ploieşti, PRAHOVA.

Unde are sediul MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A.?

Sediul social al MIHAI I. ALEXANDRU-TRAIAN P.F.A. este în Mun. Ploieşti, PRAHOVA, la adresa JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. GHEORGHE GRIGORE CANTACUZINO, NR.14, ET.P, AP.1.

[§2.13]

Companii similare