[ §02.01 ] PROFIL

MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI

Activă
CUI34461742CAEN8622

MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2015 (11 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622).

MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
8622
Activitate principală

Activități de asistență medicală specializată

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI?

Domeniul principal de activitate al MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI o firmă activă?

Da. MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI?

MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI are codul unic de înregistrare (CUI) 34461742 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI plătitoare de TVA?

Nu. MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI?

MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI este înregistrată din 2015, adică 11 ani de activitate, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI?

Sediul social al MOLDOVEANU I. CRISTIAN PFI este în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. TRAIAN POPOVICI, NR.79-91.

[§2.13]

Companii similare