[ §02.01 ] PROFIL

ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN

Activă
CUI39375685CAEN9499

ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN este o firmă activă din județul TELEORMAN. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2018 (8 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale altor organizații n.c.a.” (cod CAEN 9499).

ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9499
Activitate principală

Activități ale altor organizații n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN?

Domeniul principal de activitate al ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN este „Activități ale altor organizații n.c.a.”, cod CAEN 9499, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN o firmă activă?

Da. ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN?

ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN are codul unic de înregistrare (CUI) 39375685 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN plătitoare de TVA?

Nu. ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN?

ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN este înregistrată din 2018, adică 8 ani de activitate, cu sediul în Mun. Turnu Măgurele, TELEORMAN.

Unde are sediul ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN?

Sediul social al ÎMPREUNĂ PENTRU ANDREI COSTIN este în Mun. Turnu Măgurele, TELEORMAN, la adresa JUD. TELEORMAN, MUN. TURNU MĂGURELE, STR. TABEREI, BL.V5, SC.2, ET.3, AP.36.

[§2.13]

Companii similare