[ §02.01 ] PROFIL

MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI

Activă
CUI52042610CAEN6622

MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2025 (1 an de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări” (cod CAEN 6622).

MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
6622
Activitate principală

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI?

Domeniul principal de activitate al MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI este „Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări”, cod CAEN 6622, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI o firmă activă?

Da. MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI?

MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI are codul unic de înregistrare (CUI) 52042610 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI plătitoare de TVA?

Nu. MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI?

MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI este înregistrată din 2025, adică 1 an de activitate, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI?

Sediul social al MUCENICU GEORGE-BOGDAN PFI este în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. APUSULUI, NR.83, BL.M26, SC.1, ET.5, AP.22.

[§2.13]

Companii similare