[ §02.01 ] PROFIL

NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Activă
CUI32399032CAEN4619ONRCF40/4189/2013

NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2013 (13 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse” (cod CAEN 4619).

NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4619
Activitate principală

Intermedieri în comerțul cu produse diverse

[02]Activități secundare
6 afișate · 6 totale
4779Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
4799Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
7021Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
7022Activități de consultanță pentru afaceri și management
7320Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
7490Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Domeniul principal de activitate al NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse”, cod CAEN 4619, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ o firmă activă?

Da. NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 32399032 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F40/4189/2013.

Este NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitoare de TVA?

Nu. NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este înregistrată din 2013, adică 13 ani de activitate, cu sediul în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Sediul social al NEGRILĂ MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS. VIILOR, NR.92, BL.4B, SC.2, ET.7, AP.61.

[§2.13]

Companii similare