[ §02.01 ] PROFIL

OBREJA VALERIU

Activă
CUI3767190CAEN—

OBREJA VALERIU este o firmă activă din județul TELEORMAN. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1993 (33 de ani de activitate).

OBREJA VALERIU nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este OBREJA VALERIU o firmă activă?

Da. OBREJA VALERIU figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei OBREJA VALERIU?

OBREJA VALERIU are codul unic de înregistrare (CUI) 3767190 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este OBREJA VALERIU plătitoare de TVA?

Nu. OBREJA VALERIU nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există OBREJA VALERIU?

OBREJA VALERIU este înregistrată din 1993, adică 33 de ani de activitate, cu sediul în Mun. Roşiori De Vede, TELEORMAN.

Unde are sediul OBREJA VALERIU?

Sediul social al OBREJA VALERIU este în Mun. Roşiori De Vede, TELEORMAN, la adresa JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, STR. 1 DECEMBRIE, NR.44, BL.M2, AP.34.