[ §02.01 ] PROFIL

OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI

ActivăPLĂTITOR TVA
CUI12996168CAEN—

OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI este o firmă activă din județul GORJ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2000 (26 de ani de activitate).

OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI o firmă activă?

Da. OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI?

OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI are codul unic de înregistrare (CUI) 12996168 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI plătitoare de TVA?

Da. OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI?

OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI este înregistrată din 2000, adică 26 de ani de activitate, cu sediul în Sat Berceşti Orş. Novaci, GORJ.

Unde are sediul OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI?

Sediul social al OBŞTEA BERCEŞTI-VLĂDOI este în Sat Berceşti Orş. Novaci, GORJ, la adresa JUD. GORJ, SAT BERCEŞTI ORŞ. NOVACI.