[ §02.01 ] PROFIL

ORHIDEA ASOC.FAM.

Activă
CUI13102479CAEN—

ORHIDEA ASOC.FAM. este o firmă activă din județul ARAD. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2000 (26 de ani de activitate).

ORHIDEA ASOC.FAM. nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este ORHIDEA ASOC.FAM. o firmă activă?

Da. ORHIDEA ASOC.FAM. figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ORHIDEA ASOC.FAM.?

ORHIDEA ASOC.FAM. are codul unic de înregistrare (CUI) 13102479 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ORHIDEA ASOC.FAM. plătitoare de TVA?

Nu. ORHIDEA ASOC.FAM. nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ORHIDEA ASOC.FAM.?

ORHIDEA ASOC.FAM. este înregistrată din 2000, adică 26 de ani de activitate, cu sediul în Sat Cuvin Com. Ghioroc, ARAD.

Unde are sediul ORHIDEA ASOC.FAM.?

Sediul social al ORHIDEA ASOC.FAM. este în Sat Cuvin Com. Ghioroc, ARAD, la adresa JUD. ARAD, SAT CUVIN COM. GHIOROC, NR.219.