[ §02.01 ] PROFIL

PAROHIA ANINOASA

Activă
CUI4605943CAEN9491

PAROHIA ANINOASA este o firmă activă din județul DÂMBOVIŢA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1993 (33 de ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale organizațiilor religioase” (cod CAEN 9491).

PAROHIA ANINOASA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9491
Activitate principală

Activități ale organizațiilor religioase

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă PAROHIA ANINOASA?

Domeniul principal de activitate al PAROHIA ANINOASA este „Activități ale organizațiilor religioase”, cod CAEN 9491, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este PAROHIA ANINOASA o firmă activă?

Da. PAROHIA ANINOASA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PAROHIA ANINOASA?

PAROHIA ANINOASA are codul unic de înregistrare (CUI) 4605943 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este PAROHIA ANINOASA plătitoare de TVA?

Nu. PAROHIA ANINOASA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PAROHIA ANINOASA?

PAROHIA ANINOASA este înregistrată din 1993, adică 33 de ani de activitate, cu sediul în Sat Aninoasa Com. Aninoasa, DÂMBOVIŢA.

Unde are sediul PAROHIA ANINOASA?

Sediul social al PAROHIA ANINOASA este în Sat Aninoasa Com. Aninoasa, DÂMBOVIŢA, la adresa JUD. DÂMBOVIŢA, SAT ANINOASA COM. ANINOASA, STR. ALEEA BISERICII, NR.3.

[§2.13]

Companii similare