[ §02.01 ] PROFIL

PAROHIA COSĂMBESTI

Activă
CUI23546185CAEN9491

PAROHIA COSĂMBESTI este o firmă activă din județul IALOMIŢA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2008 (18 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale organizațiilor religioase” (cod CAEN 9491).

PAROHIA COSĂMBESTI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9491
Activitate principală

Activități ale organizațiilor religioase

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă PAROHIA COSĂMBESTI?

Domeniul principal de activitate al PAROHIA COSĂMBESTI este „Activități ale organizațiilor religioase”, cod CAEN 9491, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este PAROHIA COSĂMBESTI o firmă activă?

Da. PAROHIA COSĂMBESTI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PAROHIA COSĂMBESTI?

PAROHIA COSĂMBESTI are codul unic de înregistrare (CUI) 23546185 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este PAROHIA COSĂMBESTI plătitoare de TVA?

Nu. PAROHIA COSĂMBESTI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PAROHIA COSĂMBESTI?

PAROHIA COSĂMBESTI este înregistrată din 2008, adică 18 ani de activitate, cu sediul în Com. Cosâmbeşti, IALOMIŢA.

Unde are sediul PAROHIA COSĂMBESTI?

Sediul social al PAROHIA COSĂMBESTI este în Com. Cosâmbeşti, IALOMIŢA, la adresa JUD. IALOMIŢA, COM. COSÂMBEŞTI.

[§2.13]

Companii similare