[ §02.01 ] PROFIL

PAROHIA DEVESEL

Activă
CUI10273598CAEN—

PAROHIA DEVESEL este o firmă activă din județul MEHEDINŢI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1998 (28 de ani de activitate).

PAROHIA DEVESEL nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este PAROHIA DEVESEL o firmă activă?

Da. PAROHIA DEVESEL figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PAROHIA DEVESEL?

PAROHIA DEVESEL are codul unic de înregistrare (CUI) 10273598 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este PAROHIA DEVESEL plătitoare de TVA?

Nu. PAROHIA DEVESEL nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PAROHIA DEVESEL?

PAROHIA DEVESEL este înregistrată din 1998, adică 28 de ani de activitate, cu sediul în Com. Devesel, MEHEDINŢI.

Unde are sediul PAROHIA DEVESEL?

Sediul social al PAROHIA DEVESEL este în Com. Devesel, MEHEDINŢI, la adresa JUD. MEHEDINŢI, COM. DEVESEL, NR.F.