[ §02.01 ] PROFIL

PAROHIA LITENI

Activă
CUI4742045CAEN—

PAROHIA LITENI este o firmă activă din județul SUCEAVA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1993 (33 de ani de activitate).

PAROHIA LITENI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este PAROHIA LITENI o firmă activă?

Da. PAROHIA LITENI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PAROHIA LITENI?

PAROHIA LITENI are codul unic de înregistrare (CUI) 4742045 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este PAROHIA LITENI plătitoare de TVA?

Nu. PAROHIA LITENI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PAROHIA LITENI?

PAROHIA LITENI este înregistrată din 1993, adică 33 de ani de activitate, cu sediul în Com. Moara, SUCEAVA.

Unde are sediul PAROHIA LITENI?

Sediul social al PAROHIA LITENI este în Com. Moara, SUCEAVA, la adresa JUD. SUCEAVA, COM. MOARA.