[ §02.01 ] PROFIL

PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC

Activă
CUI14100808CAEN7512

PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC este o firmă activă din județul HARGHITA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2001 (25 de ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Reglementarea activităților organismelor care prestează servicii în domeniul îngrijirii sănătății, învățământului, culturii și al altor activități sociale, excluzând protecția socială” (cod CAEN 7512).

PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
7512
Activitate principală

Reglementarea activităților organismelor care prestează servicii în domeniul îngrijirii sănătății, învățământului, culturii și al altor activități sociale, excluzând protecția socială

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC?

Domeniul principal de activitate al PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC este „Reglementarea activităților organismelor care prestează servicii în domeniul îngrijirii sănătății, învățământului, culturii și al altor activități sociale, excluzând protecția socială”, cod CAEN 7512, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC o firmă activă?

Da. PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC?

PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC are codul unic de înregistrare (CUI) 14100808 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC plătitoare de TVA?

Nu. PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC?

PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC este înregistrată din 2001, adică 25 de ani de activitate, cu sediul în Sat Livezi Com. Mihăileni, HARGHITA.

Unde are sediul PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC?

Sediul social al PAROHIA ORTODOXA LIVEZI-CIUC este în Sat Livezi Com. Mihăileni, HARGHITA, la adresa JUD. HARGHITA, SAT LIVEZI COM. MIHĂILENI, NR.FN.

[§2.13]

Companii similare