[ §02.01 ] PROFIL

PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ

Activă
CUI5105393CAEN9131

PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ este o firmă activă din județul BIHOR. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1994 (32 de ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale organizațiilor religioase” (cod CAEN 9131).

PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9131
Activitate principală

Activități ale organizațiilor religioase

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ?

Domeniul principal de activitate al PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ este „Activități ale organizațiilor religioase”, cod CAEN 9131, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ o firmă activă?

Da. PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ?

PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ are codul unic de înregistrare (CUI) 5105393 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ plătitoare de TVA?

Nu. PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ?

PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ este înregistrată din 1994, adică 32 de ani de activitate, cu sediul în Sat Bulz Com. Bulz, BIHOR.

Unde are sediul PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ?

Sediul social al PAROHIA ORTODOXA ROMANA BULZ este în Sat Bulz Com. Bulz, BIHOR, la adresa JUD. BIHOR, SAT BULZ COM. BULZ, NR.130.

[§2.13]

Companii similare

ANGIBOT SRL26260896