[ §02.01 ] PROFIL

PAUN ELIZA P.F.A.

Activă
CUI51362196CAEN8559ONRCF2025006277001

PAUN ELIZA P.F.A. este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2025 (1 an de activitate). Domeniul principal de activitate este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559).

PAUN ELIZA P.F.A. nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
8559
Activitate principală

Alte forme de învățământ n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă PAUN ELIZA P.F.A.?

Domeniul principal de activitate al PAUN ELIZA P.F.A. este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este PAUN ELIZA P.F.A. o firmă activă?

Da. PAUN ELIZA P.F.A. figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PAUN ELIZA P.F.A.?

PAUN ELIZA P.F.A. are codul unic de înregistrare (CUI) 51362196 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F2025006277001.

Este PAUN ELIZA P.F.A. plătitoare de TVA?

Nu. PAUN ELIZA P.F.A. nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PAUN ELIZA P.F.A.?

PAUN ELIZA P.F.A. este înregistrată din 2025, adică 1 an de activitate, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul PAUN ELIZA P.F.A.?

Sediul social al PAUN ELIZA P.F.A. este în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR GEORGE CĂLINESCU, NR.27, BL.17A, AP.2.

[§2.13]

Companii similare