[ §02.01 ] PROFIL

PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU

Activă
CUI44576650CAEN4771

PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU este o firmă activă din județul TIMIŞ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2021 (5 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei” (cod CAEN 4771).

PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4771
Activitate principală

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU?

Domeniul principal de activitate al PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU este „Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei”, cod CAEN 4771, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU o firmă activă?

Da. PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU?

PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU are codul unic de înregistrare (CUI) 44576650 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU plătitoare de TVA?

Nu. PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU?

PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU este înregistrată din 2021, adică 5 ani de activitate, cu sediul în Mun. Timişoara, TIMIŞ.

Unde are sediul PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU?

Sediul social al PEPCO RETAIL PCT.DE LUCRU este în Mun. Timişoara, TIMIŞ, la adresa JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ION IONESCU DE LA BRAD, NR.15.

[§2.13]

Companii similare

ALTRAD SRL2797206