[ §02.01 ] PROFIL

P.F.I. - BÎRSAN IONELA

Activă
CUI49532345CAEN8621

P.F.I. - BÎRSAN IONELA este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2024 (2 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități de asistență medicală generală” (cod CAEN 8621).

P.F.I. - BÎRSAN IONELA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
8621
Activitate principală

Activități de asistență medicală generală

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă P.F.I. - BÎRSAN IONELA?

Domeniul principal de activitate al P.F.I. - BÎRSAN IONELA este „Activități de asistență medicală generală”, cod CAEN 8621, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este P.F.I. - BÎRSAN IONELA o firmă activă?

Da. P.F.I. - BÎRSAN IONELA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei P.F.I. - BÎRSAN IONELA?

P.F.I. - BÎRSAN IONELA are codul unic de înregistrare (CUI) 49532345 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este P.F.I. - BÎRSAN IONELA plătitoare de TVA?

Nu. P.F.I. - BÎRSAN IONELA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există P.F.I. - BÎRSAN IONELA?

P.F.I. - BÎRSAN IONELA este înregistrată din 2024, adică 2 ani de activitate, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul P.F.I. - BÎRSAN IONELA?

Sediul social al P.F.I. - BÎRSAN IONELA este în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. SERGENT MAJOR CARA ANGHEL, NR.1, BL.C90, AP.4.

[§2.13]

Companii similare