[ §02.01 ] PROFIL

PINTEA GAVRIL ASF.

Activă
CUI12418881CAEN—

PINTEA GAVRIL ASF. este o firmă activă din județul MARAMUREŞ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1999 (27 de ani de activitate).

PINTEA GAVRIL ASF. nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este PINTEA GAVRIL ASF. o firmă activă?

Da. PINTEA GAVRIL ASF. figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PINTEA GAVRIL ASF.?

PINTEA GAVRIL ASF. are codul unic de înregistrare (CUI) 12418881 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este PINTEA GAVRIL ASF. plătitoare de TVA?

Nu. PINTEA GAVRIL ASF. nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PINTEA GAVRIL ASF.?

PINTEA GAVRIL ASF. este înregistrată din 1999, adică 27 de ani de activitate, cu sediul în Sat Negreia Com. Şişeşti, MARAMUREŞ.

Unde are sediul PINTEA GAVRIL ASF.?

Sediul social al PINTEA GAVRIL ASF. este în Sat Negreia Com. Şişeşti, MARAMUREŞ, la adresa JUD. MARAMUREŞ, SAT NEGREIA COM. ŞIŞEŞTI, NR.56.