[ §02.01 ] PROFIL

POPESCU CONSTANTIN

ActivăPLĂTITOR TVA
CUI42213608CAEN—

POPESCU CONSTANTIN este o firmă activă din județul VÂLCEA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2020 (6 ani de activitate).

POPESCU CONSTANTIN nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este POPESCU CONSTANTIN o firmă activă?

Da. POPESCU CONSTANTIN figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei POPESCU CONSTANTIN?

POPESCU CONSTANTIN are codul unic de înregistrare (CUI) 42213608 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este POPESCU CONSTANTIN plătitoare de TVA?

Da. POPESCU CONSTANTIN figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există POPESCU CONSTANTIN?

POPESCU CONSTANTIN este înregistrată din 2020, adică 6 ani de activitate, cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA.

Unde are sediul POPESCU CONSTANTIN?

Sediul social al POPESCU CONSTANTIN este în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, la adresa JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CALEA LUI TRAIAN, NR.171, BL.7, SC.C, AP.8.