[ §02.01 ] PROFIL

PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI

Activă
CUI53762245CAEN5520

PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI este o firmă activă din județul SUCEAVA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2026 (0 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată” (cod CAEN 5520).

PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
5520
Activitate principală

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI?

Domeniul principal de activitate al PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată”, cod CAEN 5520, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI o firmă activă?

Da. PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI?

PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI are codul unic de înregistrare (CUI) 53762245 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI plătitoare de TVA?

Nu. PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI?

PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI este înregistrată din 2026, adică 0 ani de activitate, cu sediul în Sat Valea Putnei Com. Pojorâta, SUCEAVA.

Unde are sediul PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI?

Sediul social al PUNCT DE LUCRU VALEA PUTNEI este în Sat Valea Putnei Com. Pojorâta, SUCEAVA, la adresa JUD. SUCEAVA, SAT VALEA PUTNEI COM. POJORÂTA, NR.2A.

[§2.13]

Companii similare

ALEX ELA SRL54006240
ALEX-ELA SRL14377788