[ §02.01 ] PROFIL

PUNCT DE LUCRU VOINEASA

Activă
CUI53888740CAEN5520

PUNCT DE LUCRU VOINEASA este o firmă activă din județul VÂLCEA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2026 (0 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată” (cod CAEN 5520).

PUNCT DE LUCRU VOINEASA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
5520
Activitate principală

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă PUNCT DE LUCRU VOINEASA?

Domeniul principal de activitate al PUNCT DE LUCRU VOINEASA este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată”, cod CAEN 5520, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este PUNCT DE LUCRU VOINEASA o firmă activă?

Da. PUNCT DE LUCRU VOINEASA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PUNCT DE LUCRU VOINEASA?

PUNCT DE LUCRU VOINEASA are codul unic de înregistrare (CUI) 53888740 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este PUNCT DE LUCRU VOINEASA plătitoare de TVA?

Nu. PUNCT DE LUCRU VOINEASA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PUNCT DE LUCRU VOINEASA?

PUNCT DE LUCRU VOINEASA este înregistrată din 2026, adică 0 ani de activitate, cu sediul în Sat Voineasa Com. Voineasa, VÂLCEA.

Unde are sediul PUNCT DE LUCRU VOINEASA?

Sediul social al PUNCT DE LUCRU VOINEASA este în Sat Voineasa Com. Voineasa, VÂLCEA, la adresa JUD. VÂLCEA, SAT VOINEASA COM. VOINEASA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.1, AP.8.

[§2.13]

Companii similare