[ §02.01 ] PROFIL

PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

ActivăPLĂTITOR TVA
CUI17894860CAEN0111ONRCF37/1190/2005

PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o firmă activă din județul VASLUI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2005 (21 de ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase” (cod CAEN 0111).

PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
0111
Activitate principală

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

[02]Activități secundare
7 afișate · 7 totale
0161Activități auxiliare pentru producția vegetală
2562Fabricarea articolelor de feronerie
4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
4711Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
4719Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
4721Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
4941Transporturi rutiere de mărfuri
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Domeniul principal de activitate al PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este „Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase”, cod CAEN 0111, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ o firmă activă?

Da. PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 17894860 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F37/1190/2005.

Este PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitoare de TVA?

Da. PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este înregistrată din 2005, adică 21 de ani de activitate, cu sediul în Sat Bărboşi Com. Hoceni, VASLUI.

Unde are sediul PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Sediul social al PURICE EUGEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în Sat Bărboşi Com. Hoceni, VASLUI, la adresa JUD. VASLUI, SAT BĂRBOŞI COM. HOCENI.

[§2.13]

Companii similare