[ §02.01 ] PROFIL

RAFI GABOR BOROSI

Activă
CUI20896550CAEN2852

RAFI GABOR BOROSI este o firmă activă din județul HARGHITA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2007 (19 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Operațiuni de mecanică generală” (cod CAEN 2852).

RAFI GABOR BOROSI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
2852
Activitate principală

Operațiuni de mecanică generală

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă RAFI GABOR BOROSI?

Domeniul principal de activitate al RAFI GABOR BOROSI este „Operațiuni de mecanică generală”, cod CAEN 2852, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este RAFI GABOR BOROSI o firmă activă?

Da. RAFI GABOR BOROSI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei RAFI GABOR BOROSI?

RAFI GABOR BOROSI are codul unic de înregistrare (CUI) 20896550 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este RAFI GABOR BOROSI plătitoare de TVA?

Nu. RAFI GABOR BOROSI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există RAFI GABOR BOROSI?

RAFI GABOR BOROSI este înregistrată din 2007, adică 19 ani de activitate, cu sediul în Sat Lăzarea Com. Lăzarea, HARGHITA.

Unde are sediul RAFI GABOR BOROSI?

Sediul social al RAFI GABOR BOROSI este în Sat Lăzarea Com. Lăzarea, HARGHITA, la adresa JUD. HARGHITA, SAT LĂZAREA COM. LĂZAREA, NR.533.

[§2.13]

Companii similare

ARTIL SRL2975168