[ §02.01 ] PROFIL

ROMAN MIHAELA

Activă
CUI6516354CAEN—

ROMAN MIHAELA este o firmă activă din județul SIBIU. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1994 (32 de ani de activitate).

ROMAN MIHAELA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este ROMAN MIHAELA o firmă activă?

Da. ROMAN MIHAELA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ROMAN MIHAELA?

ROMAN MIHAELA are codul unic de înregistrare (CUI) 6516354 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ROMAN MIHAELA plătitoare de TVA?

Nu. ROMAN MIHAELA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ROMAN MIHAELA?

ROMAN MIHAELA este înregistrată din 1994, adică 32 de ani de activitate, cu sediul în Sat Şeica Mică Com. Şeica Mică, SIBIU.

Unde are sediul ROMAN MIHAELA?

Sediul social al ROMAN MIHAELA este în Sat Şeica Mică Com. Şeica Mică, SIBIU, la adresa JUD. SIBIU, SAT ŞEICA MICĂ COM. ŞEICA MICĂ, NR.340.