[ §02.01 ] PROFIL

RUSE FLOREA

Activă
CUI3410510CAEN—

RUSE FLOREA este o firmă activă din județul TELEORMAN. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1993 (33 de ani de activitate).

RUSE FLOREA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este RUSE FLOREA o firmă activă?

Da. RUSE FLOREA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei RUSE FLOREA?

RUSE FLOREA are codul unic de înregistrare (CUI) 3410510 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este RUSE FLOREA plătitoare de TVA?

Nu. RUSE FLOREA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există RUSE FLOREA?

RUSE FLOREA este înregistrată din 1993, adică 33 de ani de activitate, cu sediul în Com. Izvoarele, TELEORMAN.

Unde are sediul RUSE FLOREA?

Sediul social al RUSE FLOREA este în Com. Izvoarele, TELEORMAN, la adresa JUD. TELEORMAN, COM. IZVOARELE.