[ §02.01 ] PROFIL

SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D

Activă
CUI36935524CAEN4321ONRCJ08/79/2017

SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D este o firmă activă din județul BRAŞOV. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2017 (9 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Lucrări de instalații electrice” (cod CAEN 4321).

Conform ultimului bilanț public depus (2024), firma a raportat o cifră de afaceri de —, un profit net de 0 RON și 2 angajați.

Firma figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații fiscale restante de 221.084 RON, conform raportului din 30.06.2026.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4321
Activitate principală

Lucrări de instalații electrice

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D?

Domeniul principal de activitate al SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D este „Lucrări de instalații electrice”, cod CAEN 4321, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D o firmă activă?

Da. SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D?

SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D are codul unic de înregistrare (CUI) 36935524 și numărul de ordine în Registrul Comerțului J08/79/2017.

Este SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D plătitoare de TVA?

Nu. SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

Câți angajați are SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D?

SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D a raportat 2 angajați în 2024, conform ultimului bilanț public.

De când există SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D?

SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D este înregistrată din 2017, adică 9 ani de activitate, cu sediul în Sat Sânpetru Com. Sânpetru, BRAŞOV.

Unde are sediul SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D?

Sediul social al SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D este în Sat Sânpetru Com. Sânpetru, BRAŞOV, la adresa JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. REPUBLICII, NR.176, BIROU 1.

Are SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D datorii la ANAF?

Da. SARY-LUKY ELECTRIC SRL-D figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante, cu un total de 221.084 RON la data raportului 30.06.2026. Plățile efectuate după această dată nu sunt reflectate.

[§2.13]

Companii similare