[ §02.01 ] PROFIL

SICOE DUMITRU

Activă
CUI13255880CAEN—

SICOE DUMITRU este o firmă activă din județul SIBIU. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2000 (26 de ani de activitate).

SICOE DUMITRU nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este SICOE DUMITRU o firmă activă?

Da. SICOE DUMITRU figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei SICOE DUMITRU?

SICOE DUMITRU are codul unic de înregistrare (CUI) 13255880 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este SICOE DUMITRU plătitoare de TVA?

Nu. SICOE DUMITRU nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există SICOE DUMITRU?

SICOE DUMITRU este înregistrată din 2000, adică 26 de ani de activitate, cu sediul în Sat Hamba Com. Şura Mare, SIBIU.

Unde are sediul SICOE DUMITRU?

Sediul social al SICOE DUMITRU este în Sat Hamba Com. Şura Mare, SIBIU, la adresa JUD. SIBIU, SAT HAMBA COM. ŞURA MARE, NR.FN.