[ §02.01 ] PROFIL

SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Activă
CUI51059614CAEN4791ONRCJ2024050253007

SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2024 (2 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat” (cod CAEN 4791).

Conform ultimului bilanț public depus (2024), firma a raportat o cifră de afaceri de —, un profit net de 0 RON și 0 angajați.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4791
Activitate principală

Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

[02]Activități secundare
2 afișate · 2 totale
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Domeniul principal de activitate al SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este „Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat”, cod CAEN 4791, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ o firmă activă?

Da. SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 51059614 și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2024050253007.

Este SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ plătitoare de TVA?

Nu. SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este înregistrată din 2024, adică 2 ani de activitate, cu sediul în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Sediul social al SIKSE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR MUNŢII CARPAŢI, NR.86A, BL.4, SC.1, ET.2, AP.19.

[§2.13]

Companii similare