[ §02.01 ] PROFIL

SINGUREANU DUMITRU

Activă
CUI2582134CAEN—

SINGUREANU DUMITRU este o firmă activă din județul GIURGIU. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1992 (34 de ani de activitate).

SINGUREANU DUMITRU nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este SINGUREANU DUMITRU o firmă activă?

Da. SINGUREANU DUMITRU figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei SINGUREANU DUMITRU?

SINGUREANU DUMITRU are codul unic de înregistrare (CUI) 2582134 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este SINGUREANU DUMITRU plătitoare de TVA?

Nu. SINGUREANU DUMITRU nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există SINGUREANU DUMITRU?

SINGUREANU DUMITRU este înregistrată din 1992, adică 34 de ani de activitate, cu sediul în Com. Comana, GIURGIU.

Unde are sediul SINGUREANU DUMITRU?

Sediul social al SINGUREANU DUMITRU este în Com. Comana, GIURGIU, la adresa JUD. GIURGIU, COM. COMANA.