[ §02.01 ] PROFIL

SO-MA ASOC.FAM.

Activă
CUI8672260CAEN—

SO-MA ASOC.FAM. este o firmă activă din județul ILFOV. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1996 (30 de ani de activitate).

SO-MA ASOC.FAM. nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este SO-MA ASOC.FAM. o firmă activă?

Da. SO-MA ASOC.FAM. figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei SO-MA ASOC.FAM.?

SO-MA ASOC.FAM. are codul unic de înregistrare (CUI) 8672260 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este SO-MA ASOC.FAM. plătitoare de TVA?

Nu. SO-MA ASOC.FAM. nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există SO-MA ASOC.FAM.?

SO-MA ASOC.FAM. este înregistrată din 1996, adică 30 de ani de activitate, cu sediul în Sat Cernica Com. Cernica, ILFOV.

Unde are sediul SO-MA ASOC.FAM.?

Sediul social al SO-MA ASOC.FAM. este în Sat Cernica Com. Cernica, ILFOV, la adresa JUD. ILFOV, SAT CERNICA COM. CERNICA.