[ §02.01 ] PROFIL

SOCOLIUC MIHAI

Activă
CUI1389225CAEN—

SOCOLIUC MIHAI este o firmă activă din județul TELEORMAN. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1992 (34 de ani de activitate).

SOCOLIUC MIHAI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este SOCOLIUC MIHAI o firmă activă?

Da. SOCOLIUC MIHAI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei SOCOLIUC MIHAI?

SOCOLIUC MIHAI are codul unic de înregistrare (CUI) 1389225 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este SOCOLIUC MIHAI plătitoare de TVA?

Nu. SOCOLIUC MIHAI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există SOCOLIUC MIHAI?

SOCOLIUC MIHAI este înregistrată din 1992, adică 34 de ani de activitate, cu sediul în Mun. Turnu Măgurele, TELEORMAN.

Unde are sediul SOCOLIUC MIHAI?

Sediul social al SOCOLIUC MIHAI este în Mun. Turnu Măgurele, TELEORMAN, la adresa JUD. TELEORMAN, MUN. TURNU MĂGURELE, STR. 1 DECEMBRIE, BL.M3, SC.C, AP.1.