[ §02.01 ] PROFIL

SORIN EASY LINE SRL-D

Activă
CUI36950702CAEN5320ONRCJ30/53/2017

SORIN EASY LINE SRL-D este o firmă activă din județul SATU MARE. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2017 (9 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Alte activități poștale și de curier” (cod CAEN 5320).

SORIN EASY LINE SRL-D nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
5320
Activitate principală

Alte activități poștale și de curier

[02]Activități secundare
1 afișate · 1 totale
7711Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă SORIN EASY LINE SRL-D?

Domeniul principal de activitate al SORIN EASY LINE SRL-D este „Alte activități poștale și de curier”, cod CAEN 5320, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este SORIN EASY LINE SRL-D o firmă activă?

Da. SORIN EASY LINE SRL-D figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei SORIN EASY LINE SRL-D?

SORIN EASY LINE SRL-D are codul unic de înregistrare (CUI) 36950702 și numărul de ordine în Registrul Comerțului J30/53/2017.

Este SORIN EASY LINE SRL-D plătitoare de TVA?

Nu. SORIN EASY LINE SRL-D nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există SORIN EASY LINE SRL-D?

SORIN EASY LINE SRL-D este înregistrată din 2017, adică 9 ani de activitate, cu sediul în Sat Valea Vinului Com. Valea Vinului, SATU MARE.

Unde are sediul SORIN EASY LINE SRL-D?

Sediul social al SORIN EASY LINE SRL-D este în Sat Valea Vinului Com. Valea Vinului, SATU MARE, la adresa JUD. SATU MARE, SAT VALEA VINULUI COM. VALEA VINULUI, VALEA VINULUI, NR.181.

[§2.13]

Companii similare