[ §02.01 ] PROFIL

STAICU ANCA MEDIC

Activă
CUI54126033CAEN8622

STAICU ANCA MEDIC este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2026 (0 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622).

STAICU ANCA MEDIC nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
8622
Activitate principală

Activități de asistență medicală specializată

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă STAICU ANCA MEDIC?

Domeniul principal de activitate al STAICU ANCA MEDIC este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este STAICU ANCA MEDIC o firmă activă?

Da. STAICU ANCA MEDIC figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei STAICU ANCA MEDIC?

STAICU ANCA MEDIC are codul unic de înregistrare (CUI) 54126033 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este STAICU ANCA MEDIC plătitoare de TVA?

Nu. STAICU ANCA MEDIC nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există STAICU ANCA MEDIC?

STAICU ANCA MEDIC este înregistrată din 2026, adică 0 ani de activitate, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul STAICU ANCA MEDIC?

Sediul social al STAICU ANCA MEDIC este în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CÂMPIA LIBERTĂŢII, NR.5, BL.PM60, SC.1, ET.5, AP.27.

[§2.13]

Companii similare