[ §02.01 ] PROFIL

STAN GHEORGHE

Activă
CUI1391241CAEN—

STAN GHEORGHE este o firmă activă din județul TELEORMAN. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1992 (34 de ani de activitate).

STAN GHEORGHE nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este STAN GHEORGHE o firmă activă?

Da. STAN GHEORGHE figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei STAN GHEORGHE?

STAN GHEORGHE are codul unic de înregistrare (CUI) 1391241 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este STAN GHEORGHE plătitoare de TVA?

Nu. STAN GHEORGHE nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există STAN GHEORGHE?

STAN GHEORGHE este înregistrată din 1992, adică 34 de ani de activitate, cu sediul în Mun. Turnu Măgurele, TELEORMAN.

Unde are sediul STAN GHEORGHE?

Sediul social al STAN GHEORGHE este în Mun. Turnu Măgurele, TELEORMAN, la adresa JUD. TELEORMAN, MUN. TURNU MĂGURELE, STR. 1 DECEMBRIE, NR.71.