[ §02.01 ] PROFIL

TAMAS ADRIANA MK P.F.A

Activă
CUI50438199CAEN4619ONRCF2024006361004

TAMAS ADRIANA MK P.F.A este o firmă activă din județul CLUJ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2024 (2 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse” (cod CAEN 4619).

TAMAS ADRIANA MK P.F.A nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4619
Activitate principală

Intermedieri în comerțul cu produse diverse

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă TAMAS ADRIANA MK P.F.A?

Domeniul principal de activitate al TAMAS ADRIANA MK P.F.A este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse”, cod CAEN 4619, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este TAMAS ADRIANA MK P.F.A o firmă activă?

Da. TAMAS ADRIANA MK P.F.A figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei TAMAS ADRIANA MK P.F.A?

TAMAS ADRIANA MK P.F.A are codul unic de înregistrare (CUI) 50438199 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F2024006361004.

Este TAMAS ADRIANA MK P.F.A plătitoare de TVA?

Nu. TAMAS ADRIANA MK P.F.A nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există TAMAS ADRIANA MK P.F.A?

TAMAS ADRIANA MK P.F.A este înregistrată din 2024, adică 2 ani de activitate, cu sediul în Sat Floreşti Com. Floreşti, CLUJ.

Unde are sediul TAMAS ADRIANA MK P.F.A?

Sediul social al TAMAS ADRIANA MK P.F.A este în Sat Floreşti Com. Floreşti, CLUJ, la adresa JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. PROF. MOCAN DUMITRU, NR.23-25, AP.12.

[§2.13]

Companii similare