[ §02.01 ] PROFIL

TASCA PETRU DRISLEA

Activă
CUI7276810CAEN—

TASCA PETRU DRISLEA este o firmă activă din județul BOTOŞANI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1995 (31 de ani de activitate).

TASCA PETRU DRISLEA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este TASCA PETRU DRISLEA o firmă activă?

Da. TASCA PETRU DRISLEA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei TASCA PETRU DRISLEA?

TASCA PETRU DRISLEA are codul unic de înregistrare (CUI) 7276810 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este TASCA PETRU DRISLEA plătitoare de TVA?

Nu. TASCA PETRU DRISLEA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există TASCA PETRU DRISLEA?

TASCA PETRU DRISLEA este înregistrată din 1995, adică 31 de ani de activitate, cu sediul în Sat Drislea Com. Truşeşti, BOTOŞANI.

Unde are sediul TASCA PETRU DRISLEA?

Sediul social al TASCA PETRU DRISLEA este în Sat Drislea Com. Truşeşti, BOTOŞANI, la adresa JUD. BOTOŞANI, SAT DRISLEA COM. TRUŞEŞTI.