[ §02.01 ] PROFIL

TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ

ActivăPLĂTITOR TVA
CUI39250681CAEN4611ONRCC2018000008286

TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este o firmă activă din județul OLT. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2018 (8 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate” (cod CAEN 4611).

Conform ultimului bilanț public depus (2024), firma a raportat o cifră de afaceri de 237.475 RON, un profit net de 247.300 RON și 2 angajați. Față de 2023, cifra de afaceri a scăzut cu 71,9%.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4611
Activitate principală

Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate

[02]Activități secundare
15 afișate · 15 totale
0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
0141Creșterea bovinelor de lapte
0142Creșterea altor bovine
0147Creșterea păsărilor
0148Creșterea altor animale
0162Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
1011Prelucrarea și conservarea cărnii
1091Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
3512Producția de energie electrică din resurse regenerabile
4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
4722Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
5210Depozitări
8292Activități de ambalare
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

Domeniul principal de activitate al TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este „Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate”, cod CAEN 4611, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ o firmă activă?

Da. TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 39250681 și numărul de ordine în Registrul Comerțului C2018000008286.

Este TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ plătitoare de TVA?

Da. TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

Ce cifră de afaceri are TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 237.475 RON în 2024, cu un profit net de 247.300 RON, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ a raportat 2 angajați în 2024, conform ultimului bilanț public.

De când există TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este înregistrată din 2018, adică 8 ani de activitate, cu sediul în Orş. Corabia, OLT.

Unde are sediul TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

Sediul social al TIANA GREEN LAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este în Orş. Corabia, OLT, la adresa JUD. OLT, ORŞ. CORABIA, STR. TRAIAN, NR.49, BIROUL NR. 18.

[§2.13]

Companii similare