[ §02.01 ] PROFIL

TOPARCEAN DUMITRU

Activă
CUI5500520CAEN—

TOPARCEAN DUMITRU este o firmă activă din județul SIBIU. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1994 (32 de ani de activitate).

TOPARCEAN DUMITRU nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este TOPARCEAN DUMITRU o firmă activă?

Da. TOPARCEAN DUMITRU figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei TOPARCEAN DUMITRU?

TOPARCEAN DUMITRU are codul unic de înregistrare (CUI) 5500520 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este TOPARCEAN DUMITRU plătitoare de TVA?

Nu. TOPARCEAN DUMITRU nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există TOPARCEAN DUMITRU?

TOPARCEAN DUMITRU este înregistrată din 1994, adică 32 de ani de activitate, cu sediul în Sat Gura Râului Com. Gura Râului, SIBIU.

Unde are sediul TOPARCEAN DUMITRU?

Sediul social al TOPARCEAN DUMITRU este în Sat Gura Râului Com. Gura Râului, SIBIU, la adresa JUD. SIBIU, SAT GURA RÂULUI COM. GURA RÂULUI, NR.676.