[ §02.01 ] PROFIL

ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

ActivăPLĂTITOR TVA
CUI34337109CAEN0150ONRCF2015000540355

ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o firmă activă din județul TIMIŞ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2015 (11 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)” (cod CAEN 0150).

ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
0150
Activitate principală

Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

[02]Activități secundare
6 afișate · 6 totale
0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
0145Creșterea ovinelor și caprinelor
4611Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
4623Comerț cu ridicata al animalelor vii
4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Domeniul principal de activitate al ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este „Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)”, cod CAEN 0150, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ o firmă activă?

Da. ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 34337109 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F2015000540355.

Este ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitoare de TVA?

Da. ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este înregistrată din 2015, adică 11 ani de activitate, cu sediul în Sat Boldur Com. Boldur, TIMIŞ.

Unde are sediul ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Sediul social al ŢUBREA FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în Sat Boldur Com. Boldur, TIMIŞ, la adresa JUD. TIMIŞ, SAT BOLDUR COM. BOLDUR, NR.101.

[§2.13]

Companii similare