[ §02.01 ] PROFIL

URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Activă
CUI26596650CAEN9531ONRCF2010000293085

URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o firmă activă din județul BRAŞOV. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2010 (16 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531).

URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9531
Activitate principală

Repararea și întreținerea autovehiculelor

[02]Activități secundare
9 afișate · 9 totale
4671Comerț cu ridicata al autovehiculelor
4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
4779Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
4781Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
4782Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
4791Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
4941Transporturi rutiere de mărfuri
5224Manipulări
9313Activități ale centrelor de fitness
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Domeniul principal de activitate al URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este „Repararea și întreținerea autovehiculelor”, cod CAEN 9531, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ o firmă activă?

Da. URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 26596650 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F2010000293085.

Este URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitoare de TVA?

Nu. URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este înregistrată din 2010, adică 16 ani de activitate, cu sediul în Sat Ucea De Sus Com. Ucea, BRAŞOV.

Unde are sediul URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Sediul social al URSU CLAUDIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în Sat Ucea De Sus Com. Ucea, BRAŞOV, la adresa JUD. BRAŞOV, SAT UCEA DE SUS COM. UCEA, STR. TRANSILVANIEI, NR.44.

[§2.13]

Companii similare