[ §02.01 ] PROFIL

UZINA DE APĂ FELNAC

Activă
CUI53621807CAEN3600

UZINA DE APĂ FELNAC este o firmă activă din județul ARAD. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2026 (0 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Captarea, tratarea și distribuția apei” (cod CAEN 3600).

UZINA DE APĂ FELNAC nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
3600
Activitate principală

Captarea, tratarea și distribuția apei

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă UZINA DE APĂ FELNAC?

Domeniul principal de activitate al UZINA DE APĂ FELNAC este „Captarea, tratarea și distribuția apei”, cod CAEN 3600, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este UZINA DE APĂ FELNAC o firmă activă?

Da. UZINA DE APĂ FELNAC figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei UZINA DE APĂ FELNAC?

UZINA DE APĂ FELNAC are codul unic de înregistrare (CUI) 53621807 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este UZINA DE APĂ FELNAC plătitoare de TVA?

Nu. UZINA DE APĂ FELNAC nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există UZINA DE APĂ FELNAC?

UZINA DE APĂ FELNAC este înregistrată din 2026, adică 0 ani de activitate, cu sediul în Sat Felnac Com. Felnac, ARAD.

Unde are sediul UZINA DE APĂ FELNAC?

Sediul social al UZINA DE APĂ FELNAC este în Sat Felnac Com. Felnac, ARAD, la adresa JUD. ARAD, SAT FELNAC COM. FELNAC, NR.396, SAT FELNAC,COMUNA FELNAC,STR.PRINCIPALĂ,NR.396.

[§2.13]

Companii similare